O karavanoch

Naše karavany sú úplne nové, vyrobené v roku 2017 alebo 2016. Majú výkonné motory, ktoré Vám zabezpečia plynulú a bezpečnú jazdu. Sú vybavené nadštandardnými prvkami ako v kabíne, tak i v obytnej časti. Pohodlne odvezú i prespia až 6 pasažierov. Súčasťou karavanu je veľká garáž pre skúter či vaše osobné veci. Kompletne vybavená kuchyňa s veľkou chladničkou a mrazničkou. Klimatizácia obytnej časti pre horúce letné dni a noci. Veľké postele pre váš pohodlný spánok. Samozrejmosťou je sprchový kút, chemické WC, nezávislý ohrev teplej vody a nezávislé kúrenie.

Poistenie a asistenčná služba

Pre šoférovanie karavanu vám stačí vodičský preukaz skupiny B (osobné automobily). Minimálny vek šoféra je 25 rokov.

Karavany sú poistené zákonne i havarijne so spoluúčasťou 10%. Karavany sú v záruke vo Fiate, takže v prípade poruchy je táto bezplatne odstránená v autorizovaných servisoch Fiat v celej Európe. Súčasťou poistenia je i asistenčná služba pre ešte väčší komfort.

Rezervácia a prenájom

Rezerváciu je nutné vykonať cez náš rezervačný formulár tu alebo telefonicky. Záväznou sa rezervácia stáva po uhradení zálohy vo výške 250€ na náš bankový účet, následne bude doručená zálohová faktúra. Zálohu je nutné uhradiť do troch pracovných dní od rezervácie, inak bude rezervácia zrušená.

Minimálna doba prenájmu obytného automobilu je 7 dní v hlavnej sezóne (1.6. – 15.9.) a 3 dni mimo hlavnej sezóny. Celkovú cenu prenájmu je nutné uhradiť najneskôr 21 dní pred začiatkom nájmu. V deň nájmu nájomca skladá vratnú kauciu vo výške € 1 000, ktorá slúži ako zábezpeka.

Cena prenájmu je podľa aktuálneho cenníku.

Stále váhate?

Ak ste nenašli odpovede na všetky otázky alebo sa len jednoducho chcete dozvedieť viac, prosím kontaktujte nás. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, takže v prípade špeciálnych požiadaviek alebo rezervácií na neštandardnú dĺžku nás neváhajte kontaktovať.

Všeobecné obchodné a zmluvné podmienky pre prenájom obytného vozidla